Nieruchomosci-online.pl - Tu zaczyna się dom tu zaczyna się dom

Serce 0 Ulubione

Działki Kiełków – ogłoszenia sprzedaży i wynajmu działek na Podkarpaciu

11 ogłoszeń

Sortowanie

Od najnowszych

11 ogłoszeń

Wygląda na to, że nie znaleźliśmy ogłoszeń spełniających dokładnie Twoje kryteria. Spróbuj jeszcze raz.

150 000 zł3 100 m² 48,39 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Działka o powierzchni 31 ar bezpośrednio przy drodze powiatowej asfaltowej.Wydana decyzja o warunkach zabudowy na budynek jednorodzinny i garażowy. Szerokość działki 140m, długość.

Szczegóły ogłoszenia

Ogłoszenia w okolicy

Działka budowlana Głowaczowa

Głowaczowa(Kiełków + 23 km)

156 150 zł1 500 m² 104,10 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 15 arów, położona w malowniczej i spokojnej miejscowości Głowaczowa. Przeznaczenie: budowlana, objęta miejscowym planem zagospodarowania.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Pustków(Kiełków + 11 km)

119 000 zł1 695 m² 70,21 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Biuro Nieruchomości Mint Property przedstawia na sprzedaż 3 działki położone w miejscowości Pustków, gm. Dębicadziałki o projektowanych powierzchniach ok. 0,1900 ha, 0,2100 ha i 0,2300.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Kolonia

Ropczyce(Kiełków + 23 km)

124 900 zł949 m² 131,61 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny w Ropczycach przy ulicy Kolonia o powierzchni 9,49 ar. Położona w drugim pasie zabudowy,.

Szczegóły ogłoszenia

Działka rolno-budowlana Łączki Brzeskie

Łączki Brzeskie(Kiełków + 9 km)

135 000 zł3 000 m² 45 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlano-rolna

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

Malownicza działka o powierzchni 30ar z wydanymi warunkami zabudowy na dom jednorodzinny i budynek gospodarczy (zabudowa zagrodowa). Dostępne media: - gaz - w drodze - prąd- na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana Przyłęk

Przyłęk(Kiełków + 11 km)

87 930 zł977 m² 90 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Przyłęk, gmina Niwiska działka budowlana na sprzedaż, powierzchnia 977 mkw cena 87 930 zł. Oferta na wyłączność- tylko U nas! Prezentowana działka ma powierzchnię 9,77 ar co czyni ją.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana, ul. Jana Pawła II

Sędziszów Małopolski(Kiełków + 25 km)

299 000 zł1 000 m² 299 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:prostokąt

Do sprzedania działka z warunkami zabudowy o powierzchni 1000 m2 z możliwośćią powiekszenia do 2000 m2 , działka Znajduje się w Centrum Sędziszowa małopolskie. Doskonała.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana ogrodzona Zgórsko

Zgórsko(Kiełków + 14 km)

210 000 zł1 106 m² 189,87 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga asfaltowa

 

Kształt:nieregularny

| na sprzedaż działka o powierzchni 1106 m2, zlokalizowana przy ul. Salonowej w Zagrodach, gm. Nowiny. Działka płaska, z wieloletnimi nasadzeniami oraz drzewami owocowymi. Na działce.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Głowaczowa

Głowaczowa(Kiełków + 23 km)

99 000 zł1 179 m² 83,97 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Na sprzedaż działka budowlana o powierzchni 11.79 a w Głowaczowej, 10 km od Dębicy. Marzysz o własnym domu w miejscu, gdzie cisza i spokój spotykają się z wygodą.

Szczegóły ogłoszenia

Działka

Kolbuszowa Dolna(Kiełków + 22 km)

110 000 zł864 m² 127,31 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Oferta Wyłącznie w biurze Stoprocent Nieruchomości! Mamy przyjemność przedstawić ofertę sprzedaży działki budowlanej o powierzchni 8.64a zlokalizowanej w Kolbuszowej! W pobliżu.

Szczegóły ogłoszenia

Działka budowlana przy lesie Grabiny

Grabiny(Kiełków + 23 km)

105 000 zł2 500 m² 42 zł/m²

 

Rodzaj działki:budowlana

 

Dojazd:droga utwardzona

 

Kształt:prostokąt

Prezentujemy Państwu na sprzedaż trzy działki z wydanymi warunkami zabudowy o powierzchni 17, 25, 24,5 ar, położone w miejscowości Grabiny, gm. Czarna. Działki położone w cichej,.

Zamknij
+0 km

Kupię

Mieszkanie

Powiedz nam czego szukasz.

Zamknij